APIE MUS

UAB “Nemėžio autodalys“ įkūrėme 2013 m. Pagrindinė veikla – naudotų transporto priemonių supirkimas, jų demontavimas. Taip pat parduodame naudotas autodalis, antrines žaliavas.
Sekdami rinkos pokyčius, mes galime pasiūlyti aukščiausią kainą už naudotus automobilius, greitai juos paimti savo transportu iš įmonių ir gyventojų. Išrašome automobilio sunaikinimo pažymėjimus.
Įmonė yra Eksplotuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacijos narė. Turi visas reikiamas licencijas savo veiklai vystyti.

Automobilio utilizavimas

Tai legalus ir teisingas būdas atsikratyti nereikalingos mašinos. Draudžiama palikti nereikalingą automobilį kieme – tai kenkia aplinkai ir užimą stovėjimo vietą. Išmesti automobilį į savartyną taip pat nėra tinkamas sprendimas, nes jums ateityje kiltų problemų dėl to automobilio dokumentų. Valstybės duomenų bazėje bus užfiksuota, jog automobilis vis dar priklauso jums, o tai sukels didelių rūpesčių, tarkim, deklaruojant turtą.

Mes jums siūlome geriausią būdą atsikratyti nereikalingo automobilio. Suteiksime jums visus privalomus dokumentus, patvirtinančius, jog automobilio atsikratėte legaliai. Automobilį išrinksime saugiai besielgdami su kenksmingomis medžiagomis, ką įmanoma perdirbsime, tausodami aplinką.

Jūsų automobilį pasiimsime savo transportu ir tuo pačiu užpildysime visus reikiamus dokumentus automobilio utilizavimui. Jums nereikės dėl nieko vargintis.
Norėdami utilizuoti savo automobilį skambinkite telefonu: +37060784444

Kaip tai vyksta?

Taip pat